Avcılar İkinci EL Eşya Alanlar

Avcılar ikinci el eşya alanlar

avcılar ikinci el eşya alanlar

avcılar ikinci el eşya alanlar olarak ismimizi siz değerli müşterilerimizden aldık.evinizde ofisinizde kullanmadığınız veya kullanıp sıkıldığınız ikinci el eşyalarınızı alıyoruz.aklınıza geldiğinde veya değiştirmeyi düşündüğünüz ikinci el eşyalarımı nasıl değerlendiririm diyen bütün müşterilerimize ikinci el eşya alanlar olarak biz elimizden gelen her türlü yardımı yapmaya devam ediyoruz.sizinde ikinci el eşyalarınız mı var sezgin ticaret yanı başınızda size bir telefon kadar yakın yapmanız gereken ikinci el eşya fotoğraflarını bize ulaştırmanız yeterli olacaktır. fotoğrafları ulaştırdığınız taktirde uzman ekibimiz en yüksek değeri sizlere iletmiş olacaktır.

avcılar ikinci el kullanılmış eşya alan yerler

avcılar kullanılmış eşya alan yerler

avcılar ilçesinde oturan bütün müşterilerimizin dikkatini çeken firmamız çeyrek asıldır siz değerli müşterilerine hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. kullanılmış eşyalarınızı hiç bir ücret talep etmeden firmamız evinizden nakit para ile alıyor.ikinci el eşya alan yerler diye isminden çok bahsedilen firmamız hizmeti ayağınıza getiriyor. kullanılmış eski eşyalarınızı alıp onarıp ve temizleme işlemini gerçekleştirdikten siz gibi değerli müşterilerimize satıma sunuyoruz.sizde evinizde gözden çıkardığınız veya kullanmaktan sıkıldığınız kullanılmış her nevi eşyalarınızı geri dönüşüme kazandırıyoruz.evinizde bulunan yatak odalarınızı,koltuk takımlarınızı,yemek odalarınızı,beyaz eşyalarınızı,ve aklınıza gelebilecek her türlü kullanılmış eşyalarınızı nakit e çeviriyoruz.

avcılar ikinci el beyaz eşya alanlar

avcılar ikinci el beyaz eşya alanlar

avcılar ilçemizdeki müşterilerimiz evlerinizde veya lokanta büfelerinizde kullanmayı düşünmediğiniz ikinci el beyaz eşyalarınız varsa yüksek değere bize satmayı düşünmelisiniz.ikinci el buzdolabı,ikinci el çamaşır makinesi,ikinci el bulaşık makinesi ve tüm elektirikli ev aletlerinizi çöpe atmayın.kirli , paslı,veya ezik olan beyaz eşyalarınızı firmamız hic bir ödeme almadan hatta yüksek değerler biçerek adreslerinizden topluyor. sizinde yapmanız gereken bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir.avcılarda hizmet veren firmamız avcılar ikinci el beyaz eşya alanlar olarak bilinip tanınmaktadır.sizde evinizde ve ofislerinizde her türlü beyaz eşyalarınızı : çamaşır makinesi bulaşık makinesi buzdolabınız lcd tv lerınızı laptoplarınızı ve aklınıza gelebilecek elektronik eşyalarınızı bulunduğunuz yerlere kadar gelip aldatmadan anında nakit olarak alıyoruz .

avcılar antika eşya alanlar

avcılar antika eşya alanlar

avcılar ilçemizde ikamet eden  ve halen dedelerinizden kalan veya babalarınızdan kalan antika eşyalarımı satmak istiyorum diye bir düşüncedeyseniz. firmamız antika eşya alanlar olarak sizi güler yüzlü hizmet sunmaya devam ediyor. artık biliyorsunuz ki antika eşya kullanıcıları günümüzde azalmıştır. daha çok yeni eşyaları kullanmayı tercih eden müşterilerimiz sizin için değerli olup ama artık sıkıldığınzdan satmayı düşündüğünüz.antika koltuk takımı,antika yatak odası , antika halılar,antika tablolar,antika objeler hatta ve hatta antika saatler ve vazolar her türlü antika eşyalarınızı alıyoruz . sizinde yapmanız gereken iletişim bölümümüzde bulunan numaralarımızdan tarafımıza ulaşmanız yeterli olacaktır. değerli müşterilerimizin öneri ve isteklerini karşılamak bizlere mutluluk vermektedir.

Alım yaptığımız eşyalar: İkinci el koltuk takımı, ikinci el yatak odası takımı, ikinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el televizyon, ikinci el antika eşya, ikinci el elektronik eşya, ikinci el objeler, antika halılar gibi eşyaları alıyor ve satıyoruz.

 

destek telefon numaralarımız
0212 442 80 87 mağaza tel
0532 488 56 96   gezici ekip

Avcılar ilçemizin faaliyet gösterdiğimiz mahalleleri
Ambarlı Mahallesi Cihangir Mahallesi Denizköşkler Mahallesi Firuzköy Mahallesi Gümüşpala Mahallesi Merkez Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Tahtakale Mahallesi Üniversite Mahallesi Yeşilkent Mahallesi

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*