Bahçelievler İkinci EL Eşya Alanlar

Bahçelievler ikinci el eşya alan yer

 

ikinci el eşya alan yer bahçelievler

İkinci el eşya alan yer olarak Sezgin Ticaret, Bahçelievler ilçesinde adresiyle beraber ikamet etmekte olup, siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek adına çalışmalarını sürdürmektedir. Bizi tercih etmeniz sizin en iyi tercihiniz olacaktır. Telefon numaranızdan destek alabilir 2.el eşyanızın değerini öğrenebilirsiniz.

Bahçelievler ikinci el eşya alanlar

 

ikinci el eşya alanlar bahçelievler (2)

ikinci el eşya alımı Bahçelievler semtinde mağazamız bulunmaktadır. 26 yıldır İstanbul un her semtlerine hizmet vermekten usanmayan firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. İstanbul’un gözde ilçelerinden olan Bahçelievler de ikinci el eşya alanlar olarak hizmetlerimiz devam ediyor. Bahçelievler semtinde bulunan 80 esnaf arasında çok iyi konumlarda olan SEZGİN TİCARET isimli firmamız adından çok yerlerde ismimizi duyuyor olmanın gururunu yaşıyoruz. ikinci el eşya alımında hizmette sınır tanımıyoruz. kullanmak maksatlı olan ev ve ofis eşyalarınızı nakit olarak alıyoruz. İstanbul Bahçelievler ilçesinde ikinci el eşya alanlar olarak büyük bir titizlikle çalışmalarına devam eden firmamızın temennisi siz değerli Bahçelievler halkının evinde bulunduğu ikinci el eşyalarınızı adresinizden gelip nakit alımını gerçekleştiriyoruz.

Bahçelievler ikinci el eşya alan yerler

 

ikinci el eşya alan yerler bahçelievler

ikinci el eşya alan yerler Bahçelievler sitemiz resmi adresimiz . Bahçelievler semtinde çevresinde 4 tane devlet hastanesi ve 10 taneye yakın özel hastane bulunmaktadır.bunun için Bahçelievler semtine her sene tayin edilen doktor,hemşire, öğrenci ,memurlar ilçemize gelmektedir. bunun için Bahçelievler semtimizde ikinci el eşya alan yerler olarak çok sayıda ikinci el eşya alımı ve satımı yapılmaktadır. bunların ise yüzde 70 sezgin ticaret adlı firmamızdan alınıp ve satılmaktadır.bunun için ilçemize gelen bütün ikinci el eşya arayan müşterilerimizin bizimle irtibata geçmeleri kendileri açısından başarılı bir adım atmış olacaklardır…

Bahçelievler ikinci el beyaz eşya alanlar

ikinci el eşya alanlar bahçelievler (3)

İkinci el beyaz eşyalarınız için firmamız Bahçelievler semtinde faaliyet gösterirken.ne güzeldir ki değerli müşterilerimizin ikinci el beyaz eşyaları artık hurdaya gitmekten kurtuluyor. ve sizin bütçenize ek gelir sağlıyor.evimizde bulunan ve soğutma görevi gören Buzdolabınız. artık soğutma görevini yitirmiş olabilir.ve biz bu sorunları ortadan kaldırıyoruz. sadece buzdolabı olmamak üzere ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el bulaşık makinesi, ikinci el kombi, ikinci el fırın, ikinci el süpürge vb gibi bütün Elektirikli ev aletleri alındığı gibi satılmaktadır da…çöpe veya hurdaya atmaktan ve cuzzi bir ödeme ile alıyoruz.

Bahçelievler ikinci el antika eşya alanlar

 

ikinci el antika eşya alanlar bahçelievler

Bahçelievler semtinde çok ünlü oturmaktadır.ve bu ünlülerin çoğu antika eşyalardan hoşlanmaktadır. gerçek anlamıyla ikinci el antika eşya alanlar olarak çalışmalarımız hızlanmıştır. evinizde ofisinizde hatta ve hatta yazlık evlerinizde belki kullanmaktan sıkıldığınız veya değiştirmeye karar verdiğiniz ikinci el antika eşyalarınızın gerçek değerlerinin üstünde değer veren firmamız bu görevi üstlenip başarılara imza atmıştır.yapmanız gereken ikinci el eşyalarınızın fotoğraflarını uzman ekibimize whatsaap yolu veya i-mail olarak ulaştırmanız yeterli olacaktır.ve en kısa zaman diliminde sizin için hazırlanmış olan fiyat teklifimiz sizlere iletilecektir.
destek almak için arayınız.

Alım yaptığımız eşyalar :İkinci el koltuk takımı, ikinci el yatak odası takımı, ikinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el televizyon, ikinci el antika eşya, ikinci el elektronik eşya, ikinci el objeler, antika halılar gibi eşyaları alıyor ve satıyoruz.

0212 442 80 87 mağaza tel
0532 488 56 96 gezici ekip

Bahçelievler ilçemizin faaliyet gösterdiğimiz mahalleleri :
Bahçelievler Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Çobançeşme Mahallesi Fevziçakmak Mahallesi Hürriyet Mahallesi Kocasinan_Merkez Mahallesi Siyavuşpaşa Mahallesi Soğanlı Mahallesi Şirinevler Mahallesi Yenibosna_Merkez Mahallesi Zafer Mahallesi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*