Bayrampaşa İkinci EL Eşya Alanlar

İkinci el eşya bayrampaşa

ikinci el eşya bayrampaşa

ikinci el eşya bayrampaşa firmamız ikinci el eşya konusunda akıl almıyacak fırsatlar firmamız sezgin ticaret tarafından yapılmaktadır.firmamız ikinci el eşya konusunda yıllardır bayrampaşa semtine özen ile hizmet vermekten gurur duymaktadır.ikinci el eşyalarınız sizin için ne kadar önemli ise bizim içinde o kadar önemli.sizinde yapmanız gereken ikinci el eşyanızın değerine değer katmak için firmamız ile irtibata geçmeniz olacaktır..

ikinci el eşya alanlar bayrampaşa

ikinci el eşya alanlar bayrampaşa

ikinci el eşyalarınız, defolu eşyalarınız, kırık eşyalarınız artık çöp olmaktan kurtuluyor. bayrampaşa ikinci el eşya alanlar olarak. siz değerli bayrampaşa halkını çöpe atma derdinden kurtarıyoruz. evinizde bulunan her türlü ikinci el eşyalarınızı hiçbir ücret talep etmeden evinizden alıyoruz. bayrampaşada artık ikinci el eşya konusunda çağa ayak uyduruyor.yapmanız gereken iletişime geçmeniz olacaktır.ve ondan sonra firmamız ikinci el eşya alanlar olarak eşya alımını gerçekleştirmiş olacaktır.

ikinci el beyaz eşya alanlar bayrampaşa

ikinci el beyaz eşya alanlar bayrampaşa

bayrampaşa semtinde oturmakta olan müşterilerimiz.ikinci el beyaz eşya alanlar olarak tanılınıp ve bilininen firmamız sezgin ticaret ikinci el beyaz eşyalarınıza yüksek değer verip ve kapınızdan nakit olarak alım yapıyor.siz değerli müşterilerimizin yapması gereken arızalanmış veya eskimiş arızalanmaya meyil göstermiş beyaz eşyalarınızı hiçbir sorun yaşamadan almaktayız. siz değerli müşterilerimize yapmış olduğumuz hizmetten dolayı mutluluk duymaktayız. ikinci el beyaz eşya alanlar olarak müşterilerimizin aklına gelen firmalar arasındayız, ikinci el eşyanın tek adresi olan firmamıza teklif vermek için, telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

ikinci el antika eşya alan yerler bayrampaşa

 

ikinci el antika eşya alan yerler bayrampaşa

ikinci el antika alan yerler olarak bayrampaşa ilçemizde evlerinizde bulunan ve satmayı düşündüğünüz antika eşyalarınıza talip oluyoruz. adı üstünde olan antika olan eşyalarınızı bizde eskici olarak ve işimizin hakkını verebilmek için hizmetlerimizi ayağınıza getiriyoruz.sizin yapmanız gereken annenizden veya babanızdan hatta büyük babanızdan kalan satmayı düşündüğünüz. antika objeler,halılar,biblolar,koltuk takımları,yatak odaları,tablolar,avizeler, vs her türlü ikinci el antika eşyalarınızı nakite çeviriyor ve güler yüzlü bir hizmet sunuyoruz.yapmanız gereken iletişim numaralarımızdan tarafımıza ulaşmanız yeterli olacaktır.

Alım yaptığımız eşyalar: İkinci el koltuk takımı, ikinci el yatak odası takımı, ikinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el televizyon, ikinci el antika eşya, ikinci el elektronik eşya, ikinci el objeler, antika halılar gibi eşyaları alıyor ve satıyoruz.

İKİNCİ EL EŞYA SATMAK İÇİN ARAYINIZ…

0212 442 80 87 magaza tel

0532 488 56 96 gezici ekip tel

Bayrampaşa ilçemizin hizmet verdiğimiz mahalleleri :

Altıntepsi Mahallesi Cevatpaşa Mahallesi İsmet Paşa Mahallesi Kartaltepe Mahallesi Kocatepe Mahallesi Muratpaşa Mahallesi Ortamahalle Mahallesi Terazidere Mahallesi Vatan Mahallesi Yenidoğan Mahallesi Yıldırım Mahallesi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*