Beyaz Eşya Alanlar

Beyaz Eşya Alanlar

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar için Yapılan Deneyler Gösteriyor ki Bir buzdolabı elde etmek gerekiyorsa, piyasada her buzdolabı incelemek gerekebiliyor. modelleri binlerce çeşitten oluşmaktadır.Durum Böyle Olunca İşin İçinden çıkması da bir hayli zor olabiliyor. beyaz-esya-alanlarBu Kadar zor bir seçimin ardından almış olduğumuz Beyaz Eşya Ürünümüz Buzdolabımız Ya Daha İyi ve Yeni bir Modeli Çıktığı İçin Bize Eski Hazzını vermiyor yada ilk aldığımız günkü verimliliğini vermediğinden dolayı.

Beyaz Eşya Alanlar için biz buz dolabından örnek verdik ama işin aslına bakarsak daha örnek verebileceğimiz bir çok ihtiyaç ürünü beyaz eşyalar var tabii ki!

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

1) İkinci El Beyaz Eşya Buzdolabı boyutları ve kapasite

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar Bir buzdolabı için alışveriş önce koymak için gidiyoruz ve hangi sıfatla ihtiyacınız var karar verin. boyutunun seçimi kullanılabilir alan oranlarına göre yapılır. Konvansiyonel buzdolabı derinliği 60cm, ancak boş alan bir sürü varsa, 80cm ile birini tercih edebilir. Buzdolabı Alanlar Boyut bölmesi yapısına bağlıdır ve 50 210cm değişebilir. Genişlik 60 ila 100 cm arasında değişir. buzdolabı kapasiteli hava sirküle böylece, birbirine çok yakın değil ürünleri düzenlemek için izin vermelidir. Bazı detaylar …

Büyük bir ikinci el buzdolabı almak gerekmez olanlar küçük daireler için ve için, küçük ve ikinci el kompakt buzdolabı alanlar kullanışlı olacaktır. Beyaz Eşya Alanlar için Bu model küçük dondurma bölümü ile (tüm dondurucu olmayabilir), genellikle bir bölme vardır. Bu tür modellerin ikinci-el-beyaz-esya-alan-yerlerboyutları (ama 50cm gibi, hatta daha küçük vardır) 160cm yüksekliği, genişliği ve derinliği genellikle 60 x 60cm standarttır. Bu 2.El buzdolapları aslında otel ve yalnız yaşayanlar için en iyi seçimdir.

İkinci El Buzdolabı Alanlar

Avrupa tipi buzdolapları da küçük bir mutfak yerleştirilebilir. Onlar dar bir genişliğe (60cm) var ama hatta 2, 5m yüksek dokunabilirsiniz. Avrupa ülkeleri için standart derinlik 60cm olduğunu. yüksekliği ile ilgili olarak, kapasite 200 350 litre arasında değişebilir. dondurma gözü ve soğuk hava deposu ayrı kapıları, onlar alt alta yerleştirilir.Beyaz Eşya Alanlar  için Bu alt dondurma odasını bulmak için ortak, ama tam tersi olabilir. Bu tür modeller küçük aileler için idealdir. özellikle çocuklar küçük insanlar için üst raflar erişilememesi, bir dezavantaj olabilir.

İkinci El Soğutucu Alanlar

Büyük bir mutfak var ama eğer, o zaman 1 metre maksimum genişliği ile geniş bir buzdolabı satın almak için tavsiye edilir. Asya markalar (Samsung, LG) modellerin bu tür sunuyoruz. İkinci El Soğutucu Alanlar Avrupa modelleri üzerindeki avantajı, bu olanları herkes erişmek için (180cm altında) daha düşük ve daha uygun olacaktır olmasıdır. dondurma gözü üzerine genellikle.

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar da Side-by-Side modeller arasında büyük bir ikinci el buzdolabı seçebilirsiniz. dondurma bölmesinin ve soğuk hava deposunda: tasarım iki yan kapı ile kabine benzer. Beyaz Eşya Alanlar Onların kapasitesi 300 650 litre arasında değişmektedir. onların boyutları çok büyük olduğundan: 180 cm, 85 cm, 1m yükseklik derinlik up up genişliği, bu Side-by-Side buzdolapları ürünlerin mağaza sürü idealdir.

Beyaz Eşyalarınızı Satmak İçin Teklif İsteyin !

0 532 488 56 96

0 212 442 80 87