İkinci El Eşya Alan Yerler

Aceleniz mi var… ?

ikinci el eşya alan yerler

ikinci-el-eşya-alan-yerler

İnsanın bile belirli bir ömrü olduğu düşünülürse eşyalarında belirli bir ömrü var maalesef. Onlarda kırılıyor, yıpranıyor ya da eskiyebiliyor. Kimilerimiz onlardan atarak kurtulmak istiyor, kimisi tavan arasında kaderine terk edilerek çürümeye bırakılıyor ya da onları ellerinden çıkartıp satmak istiyorlar. Böyle bir durumla karşı karşıya kalırsanız ikinci el eşya alan yerler içinde en güvenilir ve aynı zamanda size bu konuda en yüksek fiyatı sunan Sezgin ticareti istediğiniz zaman gidip ziyaret edebilirsiniz. ikinci el eşya alan yerler Hiçbir zaman ticari kaygıya düşmeden her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hareket etmiştir.

Güvenilir

İkinci el eşyalara olan ilginin artmasıyla birlikte piyasada çok fazla spot mağaza türemeye başladı. Tabi hepsinin ne kadar güvenilir olacağı konusunda tartışmaya açık bir konudur. Fakat diğerlerinin aksine sezgin ticaret, deneyimli ve güvenilir ekibiyle size her zaman istediğiniz güveni verecektir. Çünkü onlardan alacağınız her hizmet konusunda problem yaşamayacak ve her defasında onları tercih edecek ve başka bir yere gitmeyeceksiniz.ikinci el eşya alan yerler içinde yılların tecrübesi ve güvenini bizzat yaşayacaksınız.ikinci el eşya üzerine çağ atlamak için çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir. sizinde yapmanız gereken bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir. irtibata geçtiğiniz  taktirde karlı çıkacagınızın garantisini veriyoruz.

Yerinden

İkinci el eşyalarınızı elinize alıp kapı kapı dolaşıp spot mağazaları gezip aynı zamanda size en uygun fiyatı verebilecek bir yer aramaktan artık vazgeçin. Sizi hem yormadan hem de maddi açıdan sıkıntıya sokmadan eşyanızla ilgili önce telefon açıp fiyat bilgisi alabileceğiniz sezgin ticaret sonrasında da eğer siz fiyatı beğenirseniz evinizden gelip eşyalarınız teslim alınıyor.hiç yorulmadan yerinizden biz gelip alıyoruz.
Eşyalarınız teslim alındıktan sonra ikinci el eşya alan yerler ödeme konusunda da sizi sıkıntıya düşürmeden nakit olarak ödeme yapılıyor. İkinci el yatak odası, yemek odası, koltuk takımı, salon takımı, beyaz eşya, her türlü elektronik eşya, sıfır ve spot eşyaları sezgin ticaret her zaman gidip bulup satın alabilir ya da satabilirsiniz ikinci el eşya alan yerler içerisinde en çok tercih edilen başka bir spotçu daha bulamazsınız.ikinci el eşyalarınızı satarken zarar etmemek için kesinlikle bizimle iletişime geçin.

öneri ve düşünceleriniz için:

0212 442 80 87 mağaza tel

0532 488 56 96 gezici telefon

Aceleniz mi var… ?

6 yorum

  1. Merhaba sizinle çalışmaktan çok memnun kaldım bi kaç yerle görüştüm hatta bi kaç kendini bilmez kişileri evime davet ettim telefonda vermiş olduklari fiyatları evime gelerek saçma sapan şeyleri bahane ederek fiyatı düşürmeye çalıştılar. Sezgin ticaret olarak sizden o kadar memnun kaldimki anlatamam.etrafımda olan herkese eşim dostum yakın gördüğüm herkese sizi tavsiye edeceğim.vermiş olduğunuz çalışmalardan dolayı size çok teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim

  2. Oğlum üniversiteyi bitirdi. Dayalı döşeli evinin bütün eşyalarını satıyoruz. Uçuk beklentilerimiz yok, bir an önce evimize dönmek istiyoruz. Evde a dan Z ye herşey mevcut. Teklif bekliyoruz.

1 geri izleme / bildirim

  1. Anonim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*