Ataşehir İkinci EL Eşya Alanlar

ATAŞEHİR İKİNCİ EL EŞYA

ATAŞEHİR ikinci el eşya alımında sezgin ticaret farkıyla başarılara imza atıyor. evinizde bulununan 2. el eşyalarınızı nakit parayla anında alıyoruz.Sıkıldığınız veya eskimesinden dolayı ikinci el eşyalarınızı satmaya karar verdiyseniz. Biz sezgin ticaret olarak ikinci el eşyalarınıza talibiz. Yapmanız gereken işlem çok basit iletişim numaralarımızı aramanız yeterli olacaktır.İkinci el eşya üzerine firmamız farkındalık yaratmaya devam ediyor.Siz değerli müşterilerimizin ve değerli vakitlerinizi boşa harcamanıza artık biz son veriyoruz.

atasehir-ıkıncı-el-esya

ataşehir ikinci el eşya alanlar

ataşehir ilçemiz istanbulun büyük ilçelerinden bir tanesidir.ikinci el eşya alanlar firması olarak adlandırılan sezgin ticaret artık ataşehir ilçemizde siz değerli müşterilerimizin ikinci el eşya sıkıntılarını gidermek için büyük bir hızla çalışmalarına devam ediyor. artık memurlarımız,öğrencilerimiz,askerlerimiz,polislerimiz eşyalarını satmayı düşündüğü zaman ikinci el eşya alan yer yokmu diyerek sıkıntıya girmelerine gerek kalmıyacak. satmayı düşündüğünüz ikinci el eşyalarınızı almak için çalışmalarımız son hızla devam edecektir.

ataşehir ikinci el elektronik eşya alanlar

ataşehir elektronik eşya alanlar

ataşehirde ortalama günde yüze yakın elektronik eşya arıza vermektedir.artık ikinci el elektronik eşyalarınızı çöpe atmaya son veriyoruz. firmamız sezgin ticaret olarak 26 sene boyunca siz değerli müşterilerimiz için bozuk,paslı,kırık,hatta çalışmayan elektronik eşyalarınızı bile alıyoruz.sizde ikinci el elektronik eşyalarınızı elimden çıkartamayacağım diye üzülmeyin.yapmanız gereken artık çok kolay iletişim numaralarımızdan tarafımıza ulaşıp vhatsaap yolu veya i-meil den ikinci el elektronik eşyalarınızın fotoğraflarınızı bize ulaştırmanız yeterli olacaktır.

atasehir-ikinci-el-mobilya-alanlar

ataşehir ikinci el mobilya alanlar 

ataşehir de artık ikinci el mobilyacınız var .evinizde bulunan ikinci el mobilyanızı,veya ofisinizde bulunan ofis mobilyanızı değiştirmeyi düşündüğünüzde ve elimde kalan ikinci el mobilyamı ne yapacağım diye düşündüğünüz anda aklınıza sezgin ticaret isimli firmamız gelecektir.çünki biz ikinci el mobilya alımı yapıyoruz.ikinci el mobilyanızı çöpe atmak istemiyorsanız veya paraya çevirmek istiyorsanız.bizimle ileşime geçmeniz yeterli olacaktır.ailenizde,akrabalarınızda hatta ve hatta komşularınızda ikinci el mobilyalarını satmayı düşündüğünde siz değerli müşterimiz olarak firmamızı göstererek bizlere referans olacağınızdan eminiz. çünki biz müşterilerimize saygı ve sevgi çerçevesinde hizmet verdiğimizi biliyoruz.siz var oldukça sezgin ticaret var olacaktır.ikinci el mobilya alım ve satım bizim işimizdir.

Alım yaptığımız eşyalar: İkinci el koltuk takımı, ikinci el yatak odası takımı, ikinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el televizyon, ikinci el antika eşya, ikinci el elektronik eşya, ikinci el objeler, antika halılar gibi eşyaları alıyor ve satıyoruz.

0212 442 80 87 magaza tel
0532 488 56 96 gezici ekip

Aşık Veysel Mahallesi Ataşehir Atatürk Mahallesi Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi Barbaros Mahallesi Esatpasa Mahallesi Fetıh Mahallesi İçerenköy Mahallesi İnönü Mahallesi Kayışdağı Mahallesi Küçükbakkalköy Mahallesi Mevlana Mahallesi Mimar Sinan Mahallesi Mustafa Kemal Mahallesi Örnek Mahallesi Yeni Çamlıca Mahallesi Yeni Sahra Mahallesi Yenişehir Mahallesi

2 yorum

  1. Merhaba ben ev degiştiriyorum ve yeni taşınacagım evime. Şu anda kullandığım eşyaların büyük geleceğinden dolayı bazı eşyalarımı satmak istiyorum masa sandalye konsol gardolap koltuk gibi eşyalarımı satmak istiyorum nasıl yardımcı olabilirsiniz?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*