Maltepe İkinci EL Eşya Alanlar

İKİNCİ EL EŞYA ALAN MALTEPE

ikinci el eşya alan maltepe

İkinci el eşyaya karşı toplumumuzda büyük bir önyargı vardır. Fakat bu ön yargılar binlerce kişinin tercih ettiği ve ikinci el eşya alan Maltepe denildiğinde akla ilk gelen markalardan bir tanesi olan Sezgin Spot sayesinde yıkıldı.  Yılara dayanan tecrübe ve güvenilirliğin yanı sıra müşterilerine kaliteyi, uygun fiyat ve ödeme kolaylıklarını, indirimler ve nakliye işlemleri gibi pek çok hizmet sunan marka sadece satış değil aynı zamanda kullanmadığınız ve ya satmak istediğiniz eşyaları da en uygun fiyatlarla evinizden alıyor.ikinci el eşya alan Maltepe ürünlerindende  olan Özellikle beyaz eşyalar uzun ömürlü ve dayanıklı cihazlar olduğundan dolayı uzun yıllar kullanılabilmektedir. Beyaz eşyaların bakım onarım ve temizliğini yaptıktan sonra müşterinin evine kadar götüren Sezgin Spot ikinci el eşya alan Maltepe denildiğinde de parmakla gösterilen bir markadır. Siz de kullanmadığınız eşyalarınızı satmak ve uygun fiyatlarla en güzel ve kaliteli ev eşyaları almak istiyorsanız hemen bize ulaşın.

İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR MALTEPE

ikinci el eşya alanlar maltepe

İkinci El Eşya Alanlara Tam Destek:Bir öğrenci, üniversite zamanlarında her zaman sıfır eşyalara sahip olması zor olabilir. Bu durumda ikinci el eşya alanlar Maltepe öğrenciler, her zaman spotçulardan destek almaya devam ediyor. Bizlerde spot hizmeti verenler arasında, SEZGİN SPOT bünyesinde sizlere destek vererek, pek çok farklı marka, model ve çeşit ile yardımcı olmaktayız.Sizlere hem oturma grupları hem de elektronik aletler ile hizmet verdiğimiz gibi, masa, sandalye, kanepe, koltuk gibi tüm ürünlerde de yardımcı oluyoruz.

İkinci el halı almak istiyorum

Her zaman ikinci el eşya alanlar Maltepe, bu konuda biraz tedirgindir. Bildiğiniz gibi halılar, bakteri ve mikrop oluşumu konusunda oldukça elverişlidir. Bu konuda ise genel olarak ikinci el halılar yerine, halıfleksler tercih edilir. Ya da ikinci el halılar satın alınacaksa, halı temizlik işlemlerini tamamlanması gerekmektedir. Bu konuda SEZGİN SPOT olarak bizlerden bilgiler alarak, halıların temizliği ve kullanılabilir durumu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nakliye hizmetleri ne olacak?

Öğrenciler gayet normal olarak kendilerine ait bir araca sahip olmayacaklarından ya da pek çok farklı eşya satın alacağından, nakliye seçeneklerini merak ediyor. İşte bizler ikinci el eşya alanlar Maltepe ve satanlar olarak, nakliye hizmeti de veriyoruz. Bizlerin bünyesinde satın aldığınız ürünleri, bazı ürünler hariç olmak üzere, ücretsiz kargo seçeneklerimiz ile birlikte, en uygun fiyatlar ile ev adreslerinize teslim ederek, güvenli bir teslimat gerçekleştirmekteyiz.

İKİNCİ EL EŞYA ALAN YER MALTEPE

ikinci el eşya alan yer maltepe

SEZGİN SPOT ile İkinci El Eşya Kalitesi:Genel olarak spot eşya satan yerlere müşteriler pek güvenmese de, aslında bu ürünler, kaliteli ve temiz bir şekilde kullanıcılarına sunulabilir. Eğer ki bir spot mağazası kaliteli iş yapmak istiyorsa, ikinci el eşya alan yer Maltepe olarak, müşterilerinden aldığı ikinci el eşyaların temizliğine ve düzenine önem vermek zorundadır. Bu durumda da satılacak ürünlerin de kalitesi gayet normal olarak iyi olacak.

Hem alım hem satım

Her spot firması gibi, SEZGİN SPOT firması da, ikinci el eşyaları hem alıyor hem satıyor. Bu konuda da uygun fiyat şartları göz önünde bulundurulurken, öğrencilere bu konuda yardımcı olunuyor. Elbette ki memur adayları için de ikinci el ihtiyaçları ikinci el eşya alan yer Maltepe ve satan yer olarak, bizlerin dahilinde karşılanabilecektir. Peki, sizlere sattığımız ürünler hakkında bilgiler nelerdir biliyor musunuz?

İkinci el eşya alım ve satımı

 • Buzdolabı
 • Çamaşır makinesi
 • Ocak
 • Fırın
 • Bulaşık makinesi
 • Gardırop
 • Portatif askı
 • Bez dolap
 • Masa
 • Sandalye
 • Sehpa
 • Komibin
 • Yatak
 • Baza

Genel olarak sattığımız ve aldığımız ürünler bunlardır. Bizler, ikinci el eşya alan yer Maltepe olarak, bu eşyaları da sizlerden satın alıyoruz. Belirtilen eşyalar sizden teslim alındıktan sonra, belirtilen fiyatlar nakit olarak ödeme yöntemi ile sizlere sunuluyor. Bizden aldığınız ürünleri ise, kredi kartı ya da nakit olarak ödedikten sonra, nakliye hizmetlerimiz hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLER MALTEPE

ikinci el eşya alan yerler maltepe

Eşyalarınızı Pahalıya Almayın

İhtiyaçların sürekli hale geldiği günümüzde birçok eşya için fazla para harcarız ve en iyisine sahip olmayı hedefleriz.Günümüzde eşyalar konusunda birçok satış mağazası bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi oldukça dikkatinizi çeken sezgin spot mağazasıdır. Mağaza sayesinde eşya alımlarınız oldukça kolay olmakta ve ikinci el eşyaların kalitesini deneme imkanı yakalamaktasınız.  İkinci eşyalar mağazamızda özenle korunmakta ve eksik yerleri onarılmakta ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Kalite ve Güvenli Eşyalara Sahip Olun:

Eşyalar konusunda günümüzde ikinci el eşya alan yerler Maltepe sayesinde oldukça uygun fiyata ve ilgi çekici eşyalara sahip olma hizmeti önünüze sunulmaktadır. Sezgin Spot firması bu konuda hizmet veren önemli bir mağazadır. Aradığınız her tür eşyayı bulabilme imkanı sağlamakla beraber size ulaşımı da oldukça kolay olacaktır.

Nasıl Ulaşabilirim:

İkinci el eşya satın almaya karar verdiğinizde mağazayı ziyaret edebileceğiniz gibi aynı zamanda internet üzerinden de alabilmeniz oldukça kolay olacaktır. Size ulaşması konusunda firmanın hizmetleri de mevcuttur. Sadece yapmanız gereken ikinci el eşya alan yerler Maltepe arasında olan sezgin spot mağazasını ziyaret etmeniz gerekmektedir.Hayatınıza bir yenilik getirin ve eşyalarınıza yüklü miktarlarda para ödemeye gerek kalmadan ikinci el eşya alan yerler Maltepe  ikinci el eşya alanında hizmet veren mağazamızı ziyaret edin. Birçok zevke ve ihtiyaca hitap edecek ürünlerle en kısa zamanda buluşun. Hem cebinizi hem de evinizi mutlu edin.

İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA ALAN YER MALTEPE

ikinci el beyaz eşya alan yer maltepe

 

İkinci El Alın Karlı Çıkın

Pek çok kişi yeni eşyalara bütçe ayıramadığından dolayı bunu yapamayabilir. Bu sebeple de genel olarak öğrencilerin, memurların, dar gelirli kişilerin gittiği yol ikinci el eşya almak olur. İkinci el eşya alırken de eski eşyaların atılmayıp değerlendirilmesi bu sayede alınan eşyaların da daha ucuza mal olması sağlanır. Bu sebeple pek çok kişi ikinci el beyaz eşya alan yer Maltepe aramaktadır.

İkinci el eşya alım satımda yıllara dayanan tecrübemiz, kalitemiz ve güvenilirliğimizle sizlerin de ikinci el alım satımlarınıza talibiz. ikinci el beyaz eşya alan yer Maltepe Sezgin Spot olarak binlerce müşterimize sağladığımız güveni referans alarak sizleri de ikinci el alım satımlarında ofislerimize bekliyoruz.

Hemen Arayın

ikinci el beyaz eşya alan yer Maltepe İkinci elde en çok alım satım işlemi ise genelde beyaz eşyalarda olmaktadır. Dayanıklı ev aletleri olarak geçen beyaz eşyalar bakımı, onarımı ve temizliği yapılmış bir halde evinize teslim ediliyor. Ayrıca satmayı düşündüğünüz eşyaları da uygun fiyatlarla alıyoruz. Nakliye, öğrenciye ve memura özel indirim gibi pek çok ayrıcalık da sizleri bekliyor. Bu sayede ikinci el beyaz eşya alan yer Maltepe arayışından da kurtulmuş oluyorsunuz. Siz de sorunsuz, mantıklı ve ekonomik alışveriş için mutlaka ofisimize uğrayın ve ya telefon aracılığıyla bizlerle irtibata geçin, karlı çıkın.

Alım yaptığımız eşyalar: İkinci el koltuk takımı, ikinci el yatak odası takımı, ikinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el televizyon, ikinci el antika eşya, ikinci el elektronik eşya, ikinci el objeler, antika halılar gibi eşyaları alıyor ve satıyoruz.

gezici ekip no : 0532 488 56 96

mağaza tel no : 0212 442 80 87

Maltepe ilçemizin faaliyet gösterdiğimiz ilçeleri:

 • Altayçeşme Mahallesi
 • Altıntepe Mahallesi
 • Aydınevler Mahallesi
 • Bağlarbaşı Mahallesi
 • Başıbüyük Mahallesi
 • Büyükbakkalköy Mahallesi
 • Cevizli Mahallesi
 • Çınar Mahallesi
 • Esenkent Mahallesi
 • Feyzullah Mahallesi
 • Fındıklı Mahallesi
 • Girne Mahallesi
 • Gülensu Mahallesi
 • Gülsuyu Mahallesi
 • İdealtepe Mahallesi
 • Küçükyalı Mahallesi
 • Yalı Mahallesi
 • Zümrütevler Mahallesi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*