İkinci El Eşya

Aceleniz mi var… ?

İkinci El Eşya

Günümüz Ekonomisinde Bireylerin Satın Alımlar da Bütçe Açısından  en çok tercih ettikleri eşya grubu.Bu gurubun içerisinde neredeyse aklınıza gelebilecek tüm eşya çeşitleri mevcut.Örnek vermek gerekirse Salonuna Oturma Alacak kişi tercih önceliğini ikinci el eşya üzerinden yapmakta.

ikinci-el-eşyaBunun başlıca nedeni yeni bir mobilya ile kullanılmış mobilya arasında ki fiyat farkı durum böyle olunca da ister istemez tüketiciler Gerek mobilya gerekse beyaz eşya alımlarında ikinci el eşyayı seçiyorlar.

Aslına bakacak olursak bu eşyalar hani öyle yüz çevrilecek eşyalar değil tabi ki kimi ikinci el eşyalara baktığınız zaman onların yenimi eski mi olduğu hakkında kararsız kalabileceğiniz durumlar dahi olabilir.Herkesin istediği sonuçta görsellik açısından yenisini aratmayan hemde kullanımı rahat olan eşyalar.

İkinci El Eşya Alım Mağazaları

Başlı başına sürpriz ürünlerle dolu olan bu mağazalar herhangi bir nedenden dolayı elindeki eşyasını satmak isteyen müşterilerine eşyanın marka ve modeline birde kullanışlığına bakarak fiyat vermektedirler.Sonrasında satın aldıkları bu ürünü tercihini İkinci El Eşya dan yana kullanmak isteyen diğer müşterilere çok küçük kar ederek satmaktadırlar.

İstanbul Genelin de bu bahsi geçen mağazalara ulaşmanız çok kolay üstelik günümüz iletişim kanallarını sayarsak dahada kolay olduğu herkes tarafından onaylanacak bir durumdur da .

Biz Sezgin Spot Ailesi Olarak Mobilya Sektöründe 27 yılı geride bırakmanın gurur ve tecrübesini yaşamakta ve yaşatmaktayız.Tüm Kullanılmış Eşyaları yerinde inceleyerek fiyat teklifi verme aşamasında en doğru en gerçekçi tekliflerimizi müşterilerimize sunmaktayız.

İkinci El Eşya Tercihinizi Sezgin Spot’dan Yapın

Neden Sezgin Spot diye sorabilirsiniz elbette bizde cevap olarak şu haklı gerekçelerimizi size söyleyebiliriz.

  • İkinci El Eşya Alım ve Satımlarında Doğru Fiyat
  • Her Eşya Kategorisine Özel Konusunda Uzman Çalışanlarımız
  • İkinci El Eşya Talepleriniz için 7/24 Uğraş veren çağrı merkezi ekibimiz.
  • Alış ve Satış Sonrası Müşteri Desteği
  • Hızlı ve Güvenilir Nakliye
  • Zamanında Teslimat
  • Anlaşma Anında Bekletmeden Nakit Ödeme
  • İsteğe Bağlı Özel Eşya Temini

Daha Sayamadığımız bir çok hizmetimiz ile sektör müşterilerimize gerek İkinci El Eşya Hizmeti vermekteyiz.İstanbul sınırları içerisinde ki her ilçeden tüm eşya alım ve satım işlemleriniz için bizi arayın.

Sezgin Spot İkinci El Eşya Hizmet Farkını Sizde Yaşayın.

Kurumsal Telefon Numaramız : 0 212 442 80 87

Gezici Ekip Numaramız             : 0 532 488 56 96

 

 

Aceleniz mi var… ?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*