İstanbul 2.El Eşya Alanlar

Aceleniz mi var… ?

ikinci el eşya alanlar istanbul

ikinci el eşya alanlar istanbul

Türkiye’nin en gözde il’i olan İstanbul da 1989 yılından beri firmamız siz müşterilerimize hizmet vermektedir. Bahçelievler ilçesinde bulunan firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerinde gün içinde ikinci el eşya alımı için, eksper ekibimiz görev yapmaktadır. Haftanın her günü, sizden gelen tekliflere istinaden anında kapınızda hizmet sunan personellerimiz ile müşteri memnuniyeti her zaman daim tutmaktayız. Whatsapp iletişim aracılığı ile, anında fiyat tekliflerini alıp, ücretsiz taşıma hizmetimiz ile eşyalarınıza zarar vermeden, güler yüzlü bir ekibimiz ile gün içinde hizmetlerimiz sürmektedir. İstanbul‘un ilçelerinde ikinci el eşya alanların en iyisi olmak için, an ve an siz müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Siz müşterilerimizin sayesinde 1989 yılından beri, hizmet vermiş olduğumuz sektörde başarılarımız devam etmektedir. Sizde ikinci el eşyalarınızın değerini kaybetmesini istemiyorsanız, iletişim numaralarımızdan tarafımıza ulaşabilirsiniz.ulaştığınız taktirde güleryüzlü ekibimiz ile ileşime geçtiğiniz taktirde buluşmamız gerçekleşecektir.

İstanbul 2.El Eşya Alanlar

istanbul 2.el eşya alanlar

Eşyalarında belli bir ömrü olduğunu unutmamak gerekir. Zamanla eşyaların kullanımdan dolayı eskime, yıpranma ya da kırılma gibi problemleri ortaya çıkabiliyor. Ya da zamanla biz onları sıkılıp dekorasyon değişikliğine gitmek istiyoruz. Böyle bir düşünceye sahip olunca da hemen kara kara düşünmeye başlıyoruz. Çünkü piyasada çok fazla spot mağaza türemeye başladı. Hepsi bu konuda çok fazla deneyim ve güvene sahip olamıyor. Deneyim ve güven konusu gündeme geldiğinde de 2. El eşya alanlar arasında ki Sezgin Spot hemen devreye giriyor. Hem ekonomik açıdan hem de bol seçenek sunması açısından 2.El eşya alanlar içerisinde ekibiyle beraber en ön sırada geliyor. Bizimle iletişim geçiniz.

Her Türden Eşya

Eski eşyalarınızda sıkıldınız ve değiştirmek istiyorsanız Sezgin Spot dışında aklınıza bir yer gelmesin. Her spot mağazalarda bulamayacağınız değişik türden eşyaları bile bulabilme şansınız doğacaktır. Her türlü ofis eşyası, yemek odası, yatak odası, salon takımı ve bununla birlikte her türden elektronik eşyayı ve daha sayamadığımız pek çok eşyayı bulabilirsiniz. İstanbul neredeyse tüm ilçelerinde size hizmet vermektedirler 2.El eşya alanlardan her yönüyle ayrılarak kendine farklı bir yer edinmiştir.
Yerinden Alım
Telefonla bilgi amaçlı aradıktan sonra Sezgin Spot size eşyayla ilgili ne kadar fiyat verdiğini bildirir ve sizde zaten normal fiyatın üzerinde bir fiyat verildiğini duyunca bu teklifi hemen kabul edeceksiniz ve sizi hiç uğraştırmadan gelip bulunduğunuz yerden eşyayı alıp size nakit olarak ödeme yapılır. Ayrıca garantisi bitmemiş ya da bitmiş ürünlerle ilgili de maddi bir kayıp yaşamanıza izin vermeyen 2. El eşya alanlar eşyanın değerinin üzerinde bir fiyat vererek bu konuda da mağduriyet yaşamanıza izin vermeyecektir. 2.El eşya alanlar içerisinde spot mağaza denilince aklınıza gelebilecek tek adres her zaman Sezgin Spot olmalıdır.ikinci el eşyalarınız için bizimle kesinlikle iletişime geçiniz.

0212 442 80 87 – Sezgin Ticaret – Spot Eşya Alan Yer

Aceleniz mi var… ?

4 yorum

  1. Merhaba biz ev tuttuk ama evin içi boş doldurmak için gerekli eşyaları almayı düşünüyoruz bu yüzden sizden fiyat öğrenmeyi dusunduk
    Buzdolabı,camasirmakinesi,firinliocak,tuplutelevizyon,ütü , 2hali,
    4cekyat neladara alabiliriz ucuz eşyalar istiyoruz çok pahalı istemiyoruz teşekkür ederm şimdiden

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*